*******.Ws s-a dat
*******.Ws s-a dat
Ultima modificare făcută de haos; 21st February 2008 la 18:24.
Ei bine, eu m-am gandit la un contract din start.
Cum imi dai dreptul de folosinta asupra unui domeniu asa mi-l poti si lua cand mi-e lumea mai draga.
Ori eu nu pot investi timp, bani, nervi, etc. in ceva care nu e stabilit precis. In fine, eu am o firma si nu as implica-o in asa ceva aiurea.
misto treaba ! poate ma bag si eu !
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)