*******.Ws s-a dat
Versiune printabilă
*******.Ws s-a dat
Ei bine, eu m-am gandit la un contract din start.
Cum imi dai dreptul de folosinta asupra unui domeniu asa mi-l poti si lua cand mi-e lumea mai draga.
Ori eu nu pot investi timp, bani, nervi, etc. in ceva care nu e stabilit precis. In fine, eu am o firma si nu as implica-o in asa ceva aiurea.
misto treaba ! poate ma bag si eu !