Postat în original de Adrian Poputoaia E maghiar. Asta nu e scuza. Si maghiari si tiganii (sau alte etnii) trebuie sa vorbeasca corect limba romana atunci cand stau de vorba cu romani, cand vorbesc intre ei, e treaba in ce limba o fac. Ionix hai ca te asteptam cu varianta romaneasca.. si logica.
Citeste primul meu curs SEO - principii de baza. Vezi oferta mea de advertoriale PR5.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)
Reguli Forum