Cu joomla ,m-am mai jucat, insa m-am gandit sa incerc osCommerce ori un cms dedicat magazinelor online.
Cu joomla ,m-am mai jucat, insa m-am gandit sa incerc osCommerce ori un cms dedicat magazinelor online.
Vreau mai mult, mai mult si atat.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează īn acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)