
Postat în original de
Mishu
Indiscutabil oameni seriosi. Doar ca eu (poate mai gandesc si altii la fel) m-as fi bucurat sa stiu si cu cine vorbesc. Adica sa fi facut si tu o scurta prezentare acolo. Tocmai pentru ca este un forum serios, tocmai pentru a demonstra ca respecti comunitatea. La asta m-am referit.