Citat Postat în original de Mishu Vezi Post
Indiscutabil oameni seriosi. Doar ca eu (poate mai gandesc si altii la fel) m-as fi bucurat sa stiu si cu cine vorbesc. Adica sa fi facut si tu o scurta prezentare acolo. Tocmai pentru ca este un forum serios, tocmai pentru a demonstra ca respecti comunitatea. La asta m-am referit.
Din repsect, pentru tine si ceilalti membri ai acestei comunitati, am sa-mi fac un topic in care am sa ma prezint mai pe larg. Iti multumesc ca vrei sa ma faci sa par 'un om mai serios'(in sensul bun al cuvantului).
Sper sa treceti si pe la prezentarea mea sa o cititi.