thedj?? ia cauta dupa the dj ! crezi ca lumea cauta dupa thedj??
ps: si eu sunt incepator... si te sfatuiesc sa mai citesti una alta si sa pui in practica.. sa mai testezi.. se poate.. eu am avut ceva rezultate destul de bune...
thedj?? ia cauta dupa the dj ! crezi ca lumea cauta dupa thedj??
ps: si eu sunt incepator... si te sfatuiesc sa mai citesti una alta si sa pui in practica.. sa mai testezi.. se poate.. eu am avut ceva rezultate destul de bune...
Ultima modificare făcută de Bogdan Citoiu; 27th November 2006 la 21:16.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)