Repet inca o data ca nu este acesta indicat de voi! VA ROG sa cititi toate raspunsurile.
Dupa ce au fost publicate toate alternativele, nu ma mai astept sa il vand.
Nu este nici un fel de problema, dar as dori macar putin respect pt munca depusa. Cine il mai doreste ma poate contacta, iar pentru alta informatii si clarificari astept PM.





Răspunde cu citat

. Mi-a explicat mai mult de o ora, la telefon, cam ce am de facut, asadar, pe partea de suport, pana acum, este super ok
.
