Hmm, nu are un nume deoarece a fost realizat de catre mine (prevede 2 tipuri de grupuri .. seller si grupurile normale).
Sunt multe programe si scripturi pe internet ce fac asta, dar acelea costa mai mult sunt mai greu de configurat si posturile nu sunt "manuale". In schimb scriptul meu posteaza manual dar intr-o forma automatica.
Explic: el nu face altceva decat sa faca ceea ce ai face tu in mod normal, se conecteaza pe grupul de facebook, scrie mesajul si il publica. Are timp de asteptare ce poate fi modificat, incarca paginile in mod natural.
Scripturile automatice iti publica intr-un sigur click pe 200 de grupuri dar rezultatul nu este acelasi. O sa revin cu un nou post in care o sa puteti achizitiona si publicari pe grupurile in care sunt inscris (peste 200) pentru a vedea si intelege diferenta.






Răspunde cu citat