Pagina 7 din 7 PrimulPrimul ... 567
Rezultate 61 la 69 din 69

Subiect: [VAND] - Tool de postare automatica pe grupurile de Facebook

  1. #61
    Avatarul lui Dragos Bunea
    Dragos Bunea este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    52
    Data înscrierii
    4th January 2011
    Locaţie
    Tulcea
    Vârstă
    40
    Posturi
    1.036
    Putere Rep
    52

    Implicit

    @MaXz - "de maine" insemnand cand? Eu nu am primit nici un raspuns la ultimele mele mail-uri, se fac in curand 2 saptamani de la primul.
    "Blog de afiliat si calatorii: Dragos Bunea Blog"

  2. #62
    Avatarul lui Dragos Bunea
    Dragos Bunea este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    52
    Data înscrierii
    4th January 2011
    Locaţie
    Tulcea
    Vârstă
    40
    Posturi
    1.036
    Putere Rep
    52

    Implicit

    @MaXz - Grija mare cu reputatia aruncata aiurea, tu esti ala cu musca pe caciula, tu ai promis ceva, nu te-am pus eu sa spui nimic doar te-am rugat sa raspunzi la mail (lucru care nu te-ai deranjat sa faci, dar ai avut timp sa dai reputatie aici). Deci, grija mare ca nu as vrea sa ne suparam de la o prostie de gen.
    "Blog de afiliat si calatorii: Dragos Bunea Blog"

  3. #63
    Avatarul lui MaXz
    MaXz este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    38
    Data înscrierii
    16th April 2011
    Posturi
    877
    Putere Rep
    38

    Implicit

    Dragos, eu trebuie sa am grija de reputatie ? De ce? Pentru ca incerc sa tin scriptul mereu compatibil cu schimbarile din facebook ? Nu am furat de la nimeni nimic si cred ca logic ar fi sa nu vii cu asemenea amenintari. Nu am facut nimic pt reputatie ... Am incercat sa fac ceva util pt cei de pe forum printre care te numeri si tu.

    E un update si tin sa precizez ca e gratuit. Daca nu am trimis inca scriptul, probabil ca nu am avut ocazia si timpul necesar pentru asta.

    Mai multi colegi au fost nevoiti sa astepte cateva zile dar toti au primit ceea ce au dorit, ba mai mult chiar si ceva extra.

    Nu sunt ironic si nici cu nasul pe sus, dar te rog sa mai astepti putin si o sa il primesti.

  4. #64
    Avatarul lui Mihai_Is
    Mihai_Is este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    12th February 2013
    Locaţie
    Bucuresti
    Posturi
    525
    Putere Rep
    0

    Implicit

    Sunt interesat de script, poti sa imi raspunzi la PM?
    Merci

  5. #65
    Avatarul lui MaXz
    MaXz este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    38
    Data înscrierii
    16th April 2011
    Posturi
    877
    Putere Rep
    38

    Implicit

    Buna seara stimati colegi,
    am raspuns tuturor, daca mai este cineva interesat de noua versiune (valabil pentru cei ce au achizitionat programul).
    Pentru cei care nu l-au cumparat inca, este disponibil !

  6. #66
    Avatarul lui zaho
    zaho este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    30
    Data înscrierii
    4th October 2010
    Locaţie
    Brasov
    Vârstă
    34
    Posturi
    242
    Putere Rep
    30

    Implicit

    Eu inca am versiunea veche dar functioneaza ok, nu am nici un fel de problema. Nu faceti abuz de ea.

  7. #67
    Avatarul lui midanius
    midanius este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    35
    Data înscrierii
    4th June 2007
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    44
    Posturi
    291
    Putere Rep
    35

    Implicit

    Salut Maxz ti-am dat Pm. astept un raspuns
    Merci

  8. #68
    Avatarul lui pingobrod
    pingobrod este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    20
    Data înscrierii
    9th October 2015
    Vârstă
    46
    Posturi
    65
    Putere Rep
    20

    Implicit

    Ma bag si eu in discutie. Nu pun in niciun fel sub semnul intrebarii functionalitatea scriptului, dar am mari indoieli in privinta postarii in grupuri FB. Din ce am observat, ori sunt grupuri mari si postarea ti se "pierde" imediat, daca nu cumva e ceva tipic FB, gen filmulet haios, cu animale, etc, ori grupul e mic si nu ai vizibilitate... Cei care au cumparat scriptul si implicit presupun ca-l folosesc in a posta masiv in grupuri FB au vreun feedback? Ajuta la ceva (nu scriptul, ci postatul in grupuri FB)?
    Ma stradui sa promovez un site de cadouri personalizate prin broderie.

  9. #69
    Avatarul lui Vinturis Gheorghe
    Vinturis Gheorghe este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    26
    Data înscrierii
    27th June 2012
    Locaţie
    Constanta
    Vârstă
    34
    Posturi
    66
    Putere Rep
    26

    Implicit

    V-am trimis un mesaj privat, aștept un răspuns...
    [ex user George92]

Pagina 7 din 7 PrimulPrimul ... 567

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. De acum poti vinde mai eficient pe grupurile de pe Facebook
    De AntonioTony în forumul Stiri Social Media
    Răspunsuri: 0
    Ultimul Post: 8th April 2015, 19:24
  2. Facebook : probleme postare pe pagina
    De ovidiu_negoescu în forumul Discutii Social Media
    Răspunsuri: 6
    Ultimul Post: 31st March 2014, 21:19
  3. Aplicatie facebook postare automata
    De simionandrei în forumul Discutii Social Media
    Răspunsuri: 3
    Ultimul Post: 31st March 2014, 15:51
  4. reclama si postari pe grupurile de pe facebook
    De EPoX în forumul Discutii Social Media
    Răspunsuri: 6
    Ultimul Post: 27th November 2013, 01:16
  5. Like-uri la o postare pe facebook
    De aliceee în forumul Servicii web / Jobs
    Răspunsuri: 5
    Ultimul Post: 21st May 2013, 22:15

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •