
Postat în original de
haos
Eu ce sa mai zic ca am platit catorva useri de pe forum indeajuns cat sa-si cumpere fiecare cate o masina si n-am vazut nici astazi serviciile promise. Norocul meu e ca atunci cand sun la usa lor se rezolva imediat, dar tot mi se pare execrabil sa fiu nevoit sa traversez tara ca sa recuperez proprii bani, fie si 2 euro.