Nu e vorba de suma, chiar daca eu am platit ceva mai mult, ci de principiu, ia sa nu fi platit tu cei 2 E pentru servicii ce pateai?2E .. sa fim seriosi (in cazul meu)
Nu e vorba de suma, chiar daca eu am platit ceva mai mult, ci de principiu, ia sa nu fi platit tu cei 2 E pentru servicii ce pateai?2E .. sa fim seriosi (in cazul meu)
Nu ma pricep la SEO dar ma bag in seama
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)