Citat Postat în original de deadworldisee Vezi Post
daca vrei iti dau eu add pe neogen ca am 2 conturi de fete acolo ,dar daca insisti cu hi5 am si acolo cateva sute...

Sunt curios la ce facultate esti? ca vad ca imbini miss-ul cu IT-ul...cam rar vezi asa ceva de la o fata)
Daca ai fi fost putin mai atent pe hi5... iti raspundeai singur la curiozitatea ta IT cu miss... hmm, mai degraba IT cu sport, ballet, dans modern, salsa, merengue, bachatta, basketball... suna ciudat stiu, dar le-am practicat pe toate, accentul cade totusi pe basket (ca hobby) iar IT-ul e o placere imbinata cu my job.