Daca ai fi fost putin mai atent pe hi5... iti raspundeai singur la curiozitatea ta![]()
IT cu miss... hmm, mai degraba IT cu sport, ballet, dans modern, salsa, merengue, bachatta, basketball... suna ciudat stiu, dar le-am practicat pe toate, accentul cade totusi pe basket
(ca hobby) iar IT-ul e o placere imbinata cu my job.
![]()



,dar daca insisti cu hi5 am si acolo cateva sute...
la ce facultate esti? ca vad ca imbini miss-ul cu IT-ul...cam rar vezi asa ceva de la o fata
)
IT cu miss... hmm, mai degraba IT cu sport, ballet, dans modern, salsa, merengue, bachatta, basketball... suna ciudat stiu, dar le-am practicat pe toate, accentul cade totusi pe basket
