Eu am contactat prin email cateva persoane care au copiat in intregime articolele mele si unele dintre ele au fost f dragute, si-au cerut scuze pentru "greseala" si apoi au pus la sfarsit link spre articolul original... Mai exista si baieti de treaba pe lumea asta![]()



Răspunde cu citat