Mie imi place site-ul si nu inteleg o chestie. De ce il tii pe un subdomeniu si nu iti iei un domeniu al tau. Te apuci sa il promovezi pe asta, castigi PR si IBL's si cand vezi ca nimeni nu te baga in seama cu reclamele deoarece nu are domeniul lui, te hotarasti sa-i cumperi domeniu si pierz o mare parte din munca de pana atunci.