zzzttt... gandeste-te la Arbomedia sau celelalte retele ce ar insemna daca s-ar loga in fiecare cont de Analytics al site-urilor din retea. Sa nu mai vorbim de Advertiseri... clar, solutia cea mai simpla acum e trafic.ro. Practic asta e singurul avantaj al trafic.ro, sau pe asta il vad eu. Daca il pierd si pe asta, s-au dus...



Răspunde cu citat
