Hmm, chiar nu stiu daca o sa prinda.. poate doar daca e mai putin tehnic si cu mult "eye candy".
Bafta!
Hmm, chiar nu stiu daca o sa prinda.. poate doar daca e mai putin tehnic si cu mult "eye candy".
Bafta!
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)