Eu folosesc de ceva vreme adsense si vad ca imi trimite un numar acceptabil de clickuri , insa ideea este sa promovezi pe cat mai multe cuvinte cheie pentru a aparea cat mai des reclamele pe siteurile publisherilor.

Cat despre sectiunea publisher incearca sa pui aceeasi reclama de 2 ori pe pagina si vei vedea ca nu o incarca decat intr-un singur loc. Cat despre: "poti pune cate reclame vrei" aici nu stiu cu ce te-ar dezavantaja pe tine ca tu oricum platesti per click, nu per vizita.

Mie in momentul de fata imi comvine adzeige.ro si imi pare o idee buna. Incercati si poate va veti schimba parerile.