Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 25

Subiect: Angajam Seo Si Sem Senior Developer

  1. #1
    Avatarul lui madv
    madv este deconectat Junior SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    12th January 2006
    Posturi
    21
    Putere Rep
    0

    Implicit

    Pentru ca timpul nu imi permite o sa fac anuntul acesta sa sune cat se poate de bine in cateva cuvinte.

    Dorim extinderea departamentului de SEO si SEM prin angajarea a 3 senior developers. Salariul este atractiv si discutabil in functie de calitatea Dv. ca si candidat pentru acest job.

    Aplicatiile/CV le asteptam la:

    office@way2web.ro

    PS: in cazul in care nu aveti peste 3 ani experienta si rezultate notabile in SEO si SEM va rugam sa nu subscrieti CV-urile Dv.

    Va multumim.

  2. #2
    Avatarul lui FireEyes
    FireEyes este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    36
    Data înscrierii
    22nd October 2005
    Locaţie
    Bucuresti
    Posturi
    962
    Putere Rep
    36

    Implicit

    3 ani ?
    E cam mult pentru Romania :p
    Parerea mea.
    Radio live | Taxi
    text ce tine loc de imagine ;)

  3. #3
    Avatarul lui madv
    madv este deconectat Junior SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    12th January 2006
    Posturi
    21
    Putere Rep
    0

    Implicit

    Citat Postat în original de just_me @ Jan 12 2006, 08:17 PM) [post=9031
    Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
    3 ani ?
    E cam mult pentru Romania :p
    Parerea mea.

    S]
    3 ani ?
    E cam mult pentru Romania :p
    Parerea mea.
    [/QUOTE]


    Si remuneratia este pe masura.

  4. #4
    Avatarul lui Cristian Mezei
    Cristian Mezei este deconectat Administrator
    Reputatie:
    62
    Data înscrierii
    20th February 2005
    Locaţie
    Everywhere
    Posturi
    6.975
    Putere Rep
    62

    Implicit

    Insasi way2web are 1 an jumatate vechime. Sbc are vreo 4-5 deci e mai credibil

    Puteti mentiona si salariul de baza ? in afara de bonusuri pentru experienta
    Co-founder of Deepstash. Tech lover. Dinosaur. Dad. Chef.

  5. #5
    Avatarul lui Ben Boingeanu
    Ben Boingeanu este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    43
    Data înscrierii
    12th July 2004
    Locaţie
    Suceava
    Posturi
    1.722
    Putere Rep
    43

    Implicit

    Propun mai intai sa cautati niste designeri si programatori calumea, sau cineva care sa se priceapa bine pe mai multe segmente web.

    3 ani e mult pt romania - si cine are 3 ani de rezultate ( nu experienta ) este angajat sau are propria firma.
    Boingeanu Ben

  6. #6
    Avatarul lui madv
    madv este deconectat Junior SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    12th January 2006
    Posturi
    21
    Putere Rep
    0

    Implicit

    Citat Postat în original de Cristian Mezei &#064; Jan 12 2006, 08&#58;30 PM) [post=9033
    Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
    Insasi way2web are 1 an jumatate vechime. Sbc are vreo 4-5 deci e mai credibil

    Puteti mentiona si salariul de baza ? in afara de bonusuri pentru experienta
    Salut,

    Nu inteleg de unde asocierea cu SBC.

    In cazul in care doresti sa afli care este salariul te invitam sa aplici cv-ul tau. In cadrul interviului vei afla cu siguranta.

    Sincer intentionam sa angajam oameni mai bine pregatiti decat oricare din cei existenti. Acesta este motivul pentru care cerem persoane cu experienta.

    In cazul in care cineva considera ca are destula experienta poate aplica fara grija. Realizarile vo]
    Insasi way2web are 1 an jumatate vechime. Sbc are vreo 4-5 deci e mai credibil

    Puteti mentiona si salariul de baza ? in afara de bonusuri pentru experienta
    [/QUOTE]

    Salut,

    Nu inteleg de unde asocierea cu SBC.

    In cazul in care doresti sa afli care este salariul te invitam sa aplici cv-ul tau. In cadrul interviului vei afla cu siguranta.

    Sincer intentionam sa angajam oameni mai bine pregatiti decat oricare din cei existenti. Acesta este motivul pentru care cerem persoane cu experienta.

    In cazul in care cineva considera ca are destula experienta poate aplica fara grija. Realizarile vor compensa 3- ani experienta.

  7. #7
    Avatarul lui Bruzli
    Bruzli este deconectat Administrator
    Reputatie:
    40
    Data înscrierii
    25th April 2005
    Locaţie
    Oradea
    Vârstă
    45
    Posturi
    980
    Putere Rep
    40

    Implicit

    Din pacate am vazut o gramada de forum-posting-spam pe gazduire.info in urma cu ceva vreme din partea way2web.ro

    Am aruncat o privire la site-urile din portofoliu, cele care apar la Terminate, contin erori, sau sectiuni nefinalizate.

    O concluzie personala - nu-mi inspira deloc incredere oferta dvs.

  8. #8
    Avatarul lui madv
    madv este deconectat Junior SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    12th January 2006
    Posturi
    21
    Putere Rep
    0

    Implicit

    Citat Postat în original de Bruzli &#064; Jan 12 2006, 08&#58;51 PM) [post=9036
    Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
    Din pacate am vazut o gramada de forum-posting-spam pe gazduire.info in urma cu ceva vreme din partea way2web.ro

    Am aruncat o privire la site-urile din portofoliu, cele care apar la Terminate, contin erori, sau sectiuni nefinalizate.

    O concluzie personala - nu-mi inspira deloc incredere oferta dvs.

    Daca nu ti-am creea o impresie de firma serioasa poti sa nu aplici. Nu obligam pe nimeni sa lucreze la noi. Si sa sti ca anumite lucruri se mai schimba, pe masura ce ac]
    Din pacate am vazut o gramada de forum-posting-spam pe gazduire.info in urma cu ceva vreme din partea way2web.ro

    Am aruncat o privire la site-urile din portofoliu, cele care apar la Terminate, contin erori, sau sectiuni nefinalizate.

    O concluzie personala - nu-mi inspira deloc incredere oferta dvs.
    [/QUOTE]


    Daca nu ti-am creea o impresie de firma serioasa poti sa nu aplici. Nu obligam pe nimeni sa lucreze la noi. Si sa sti ca anumite lucruri se mai schimba, pe masura ce acumulezi mai multa experienta.

  9. #9
    Avatarul lui Cristian Mezei
    Cristian Mezei este deconectat Administrator
    Reputatie:
    62
    Data înscrierii
    20th February 2005
    Locaţie
    Everywhere
    Posturi
    6.975
    Putere Rep
    62

    Implicit

    Citat Postat în original de madv &#064; Jan 12 2006, 08&#58;47 PM) [post=9035
    Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
    Salut,

    Nu inteleg de unde asocierea cu SBC.

    In cazul in care doresti sa afli care este salariul te invitam sa aplici cv-ul tau. In cadrul interviului vei afla cu siguranta.

    Sincer intentionam sa angajam oameni mai bine pregatiti decat oricare din cei existenti. Acesta este motivul pentru care cerem persoane cu experienta.

    In cazul in care cineva considera ca are destula experienta poate aplica fara grija. Realizarile vor compensa 3- ani experienta.
    Un angajat SBC v-a inregistrat domeniul. Un angajat SBC va este trecut la messenger support.

    Pentru CUI 15535720 (MUNDIS ADVERTISE SRL):

    Tipul de activitate, conform clasificarii CAEN Selectia si plasarea fortei de munca
    Cum de ati trecut atat de repede (INREGISTRAT din data 23 Iunie 2003) la SEO ? Nu ai nici o legatura.

    Fac s]
    Salut,

    Nu inteleg de unde asocierea cu SBC.

    In cazul in care doresti sa afli care este salariul te invitam sa aplici cv-ul tau. In cadrul interviului vei afla cu siguranta.

    Sincer intentionam sa angajam oameni mai bine pregatiti decat oricare din cei existenti. Acesta este motivul pentru care cerem persoane cu experienta.

    In cazul in care cineva considera ca are destula experienta poate aplica fara grija. Realizarile vor compensa 3- ani experienta.
    [/QUOTE]

    Un angajat SBC v-a inregistrat domeniul. Un angajat SBC va este trecut la messenger support.

    Pentru CUI 15535720 (MUNDIS ADVERTISE SRL):

    Tipul de activitate, conform clasificarii CAEN Selectia si plasarea fortei de munca
    Cum de ati trecut atat de repede (INREGISTRAT din data 23 Iunie 2003) la SEO ? Nu ai nici o legatura.

    Fac si eu pe detectivul, de fun
    Co-founder of Deepstash. Tech lover. Dinosaur. Dad. Chef.

  10. #10
    Avatarul lui Ioan Margineanu
    Ioan Margineanu este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    37
    Data înscrierii
    16th May 2005
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    44
    Posturi
    1.098
    Putere Rep
    37

    Implicit

    Ca sa ma bag si eu in discutie, nu am inteles niciodata de unde chestia asta cu fix "minim x ani experienta". Am vazut oameni care nu stiau fundamentele domeniului lor nici dupa 30 de ani de experienta. Chestia asta incurajeaza cantitatea si nu calitatea.

Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Angajam PHP Developer
    De Adrian Poputoaia în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 2
    Ultimul Post: 12th January 2009, 14:44
  2. Angajam developer php/mysql
    De Dan.Rades în forumul Locuri de munca
    Răspunsuri: 1
    Ultimul Post: 10th January 2007, 04:09
  3. Programator JAVA senior
    De roitjobs în forumul Locuri de munca
    Răspunsuri: 4
    Ultimul Post: 2nd September 2006, 20:02
  4. Senior Software Ingineer C# .Net
    De buzud în forumul Locuri de munca
    Răspunsuri: 0
    Ultimul Post: 14th July 2006, 11:56
  5. Angajam Web Developer Flash
    De rbm în forumul Locuri de munca
    Răspunsuri: 0
    Ultimul Post: 6th April 2006, 21:38

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •