Te pot "caza" la mine pe site: http://romaniainedit.3xforum.ro

ma gasesti pe yahoo mess cu nik name : glz20042000

PS . daca mai doreste cineva .... sa-si faca reclama astept un buzz.

Best Regards


Apropous. felicitari pentru acest forum!!!! multe lucruri interesante !