webfactor = simpliq. Nu mai tot confundati
E una si aceeasi firma. A fost o "preluare" acolo.
Si doar ei au avut acea cadere. Eu nu am avut parte de nici o cadere de ex.
webfactor = simpliq. Nu mai tot confundati
E una si aceeasi firma. A fost o "preluare" acolo.
Si doar ei au avut acea cadere. Eu nu am avut parte de nici o cadere de ex.
Co-founder of Deepstash. Tech lover. Dinosaur. Dad. Chef.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)