Pai sa mi le fac eu cum vreau...mai mici, colorate & stuff. Deci practic pot sa customizez toate H-urile fara niciun fel de problema. Merci![]()
Pai sa mi le fac eu cum vreau...mai mici, colorate & stuff. Deci practic pot sa customizez toate H-urile fara niciun fel de problema. Merci![]()
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)