ideea e ca pe mine ma manca sa pun un numar impresionant de link-uri si nu as vrea sa il deranjez pe google pt k altfel mai bine ma las

as mai avea o intrebare pe care mi-am amintit-o acum:

3. Inscrierea de site-uri romanesti cu domeniul la .ro in directoare straine pt .com are la google un efect pozitiv, negativ sau nici nu le ia in calcul ?