@Floki Pai...il public normal, de pe site. Scuze daca n-am inteles intrebarea.
@Kidde. Am intrat si pe incognito, dar tot nu apar.
@Floki Pai...il public normal, de pe site. Scuze daca n-am inteles intrebarea.
@Kidde. Am intrat si pe incognito, dar tot nu apar.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)