
Postat în original de
Alvy
@ Tom: ai un PM de la mine
Ti-am raspuns.
Ideea este urmatoarea: Cand ai penalizare pentru links, manuala sau penguin, trebuie sa intelegeti ca o mare parte din acele link-uri o sa dispara! Deci implicit, cand site-ul isi revine, nu-si revine pe aceleasi pozitii ca inainte de penalizare.
Daca vreti sa pastrati domeniul, trebuie sa acceptati greselile si sa construiti pentru urmatorii ani. Daca nu, mai bine faceti alt site.
Ultima modificare făcută de Tom; 22nd April 2014 la 12:40.
Nu trimite PM cu intrebari, posteaza pe forum! Nu ofer sfaturi, audit sau raspunsuri pe PM.