Iti scot eu penalizarea contra cost. Daca vrei, da-mi domeniul pe PM si-ti fac estimare.
Daca nu, trebuie sa oferi mai multe detalii, mai ales domeniulca sa primesti sugestii.
Iti scot eu penalizarea contra cost. Daca vrei, da-mi domeniul pe PM si-ti fac estimare.
Daca nu, trebuie sa oferi mai multe detalii, mai ales domeniulca sa primesti sugestii.
Nu trimite PM cu intrebari, posteaza pe forum! Nu ofer sfaturi, audit sau raspunsuri pe PM.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)