nu am incercat, incerc acum sa vad ce raspuns au.
nu am incercat, incerc acum sa vad ce raspuns au.
nu e vreo problema cu textul ? accepta adsense asa gen de continut ?Postat în original de ognation.org/sincity.htm
daca era vreo problema primeam un warning in legatura cu chestia aceasta....este o sectiune unde iti arata warning-urile daca ai asa ceva pentru ce, iti si specifica. La mine este clean, nu am nimic
Ultima modificare făcută de eduardalex; 25th February 2009 la 21:14.
am intrat pe cont la adsens am facut si screenshot
Ultima modificare făcută de eduardalex; 25th February 2009 la 21:30.
Sunt foarte convins ca ad-urile nu apar din cauza "biatch, sexy" samd.
Incearca sa pui codul DOAR pe o singura pagina care nu contine nici un fel de cuvant suspicios.
Daca apare acolo (lasa 3-4 zile pentru reindexare), atunci ti-ai gasit rezolvarea.
PS: AI codul html varza. Nici nu pot sa inteleg cum poti urmari atatea mii de tabele in tabele in tabele.
PS: Edit, Citisem doar prima pagina fara sa vad ca sunt 3 pagini deja. Well ..
Co-founder of Deepstash. Tech lover. Dinosaur. Dad. Chef.
Confunzi motorul de cautare Google cu Adsense-ul.
Oricum, nu ti-au raspuns la mail?
Those were fast strange times and we worked in fast strange ways.
nu inteleg ca am pus poze sexy, nu am pus porno.....
vreun sfat sa remediez situatia? :/
Ultima modificare făcută de eduardalex; 25th February 2009 la 21:39.
ba da mi-au raspuns : Hello,
Thanks for your email.
Ad serving to your site, www.ognation.org, has been disabled for
violations of our program policies. Specifically, our policies do not
allow for adult or mature content to be displayed alongside Google ads.
As a result, this site is no longer eligible for participation in AdSense.
We appreciate your understanding.
Cred ca problema numai poate fi remediata, poate doar, dupa ce elimini continutul pentru adulti.As a result, this site is no longer eligible for participation in AdSense.
Forum IT: PC Troubleshooting - din pasiune pentru calculatoare.
MA scuzati, poate ca nu este cel mai potrivit loc in care sa intreb, insa este tot despre neafisarea bannerelor de la adsense.
Am un script onarcade v2.0.1 instalat , am pus reclamele din admincp (are obtiune de adaugare a bannerelor in header, footer si File. Am adaugat codurile, am salvat.
Toate bune si frumoase. Pe index imi afiseaza headerul si footerul , cand intru pe linkul unui joc nu imi afiseaza mereu bannerul de la footer.
Deobicei prima data cand intru pe acel link imi incarca bannerul, apoi daca dau refresh nu mai vrea sa apara.
Acum am renuntat la adsense in footer si am pus alt banner, acesta merge perfect.
Mentionez ca pe site am reclame doar in header (banner) , file (cautare google) , footer (a fost adsense, am pus alt banner) , deci nu poate fi problema ca am prea multe bannere pe site.
Poate aveti idee careva de ce imi face asa.
Într-o zi, riscând, poți să rămâi fericit pentru toată viața !
Contează ce produci nu cine pretinzi a fi.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)