Cea mai imputita firma, la care de NENUMARATE ORI am dat dezabonare. Un rahat de firma care isi permite in continuare sa imi spameze fara nerusinare adresa de email. Incredibil, saptamanal un email.
Eu am inceput sa demasc rahaturile care nu le mai suport. Primul pas e aici : emag.ro campionii SPAM-ului in Romania.




Răspunde cu citat