macar tie ti s-a potrivit "sunteti interesat"la MJ au cam dat-o-n bara cu sexul acolo.
macar tie ti s-a potrivit "sunteti interesat"la MJ au cam dat-o-n bara cu sexul acolo.
Tare, mersi de explicatii. Pe mine ma enerveaza si idiotii care trimit mailuri de la ei catre ei. Si au la sfarsit dezabonare, unde trebuie sa-mi pun adresa cu care cica m-am abonat. Cum am vreo 8 mailuri redirectionare catre gmail, e nebunie...
Da, sa nu mai zic si de porcaria aia. Ca uneori trebuie sa stau si sa iau la rand emailurile, sa vad pe care din ele se primesc gunoaiele.
Vă mai aduceți aminte de jocurile copilăriei ?
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)