Rezultate 1 la 10 din 12

Subiect: Ma enerveaza idiotii care nu stiu sa trimita un email

Afișare hibrid

  1. #1
    Avatarul lui Nosfer
    Nosfer este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    36
    Data înscrierii
    7th July 2008
    Locaţie
    Sibiu
    Vârstă
    39
    Posturi
    1.196
    Putere Rep
    36


    Implicit

    macar tie ti s-a potrivit "sunteti interesat" la MJ au cam dat-o-n bara cu sexul acolo.

  2. #2
    Avatarul lui Dragos Nicu
    Dragos Nicu este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    44
    Data înscrierii
    20th January 2008
    Locaţie
    Sibiu, RO
    Posturi
    2.011
    Putere Rep
    44


    Implicit

    Citat Postat în original de Nosfer Vezi Post
    macar tie ti s-a potrivit "sunteti interesat" la MJ au cam dat-o-n bara cu sexul acolo.
    hahahaha, punct ochit punct lovit!
    Poti sa dai de mine usor, @contact.

  3. #3
    Avatarul lui blueeyesromanesti
    blueeyesromanesti este deconectat Junior SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    24th October 2006
    Posturi
    304
    Putere Rep
    0


    Implicit tare

    Tare, mersi de explicatii. Pe mine ma enerveaza si idiotii care trimit mailuri de la ei catre ei. Si au la sfarsit dezabonare, unde trebuie sa-mi pun adresa cu care cica m-am abonat. Cum am vreo 8 mailuri redirectionare catre gmail, e nebunie...

  4. #4
    Avatarul lui Seinfeld
    Seinfeld este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    39
    Data înscrierii
    20th May 2007
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    44
    Posturi
    863
    Putere Rep
    39


    Implicit

    Da, sa nu mai zic si de porcaria aia. Ca uneori trebuie sa stau si sa iau la rand emailurile, sa vad pe care din ele se primesc gunoaiele.
    Vă mai aduceți aminte de jocurile copilăriei ?

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Am 2 domenii si nu stiu ce sa fac cu ele.
    De cubbusiness în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 0
    Ultimul Post: 21st October 2009, 14:09
  2. Stiu ca suna putin rautacios, dar trebuie sa stiu
    De un_mic în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 18
    Ultimul Post: 6th February 2009, 09:25
  3. Dece nu suport eu idiotii.....
    De meetzah în forumul E-mail SPAM
    Răspunsuri: 13
    Ultimul Post: 18th June 2008, 18:01
  4. nu stiu ce sa iau
    De Bogdan Citoiu în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 3
    Ultimul Post: 15th December 2007, 00:50
  5. la ce s-au mai gandit idiotii...
    De Seinfeld în forumul E-mail SPAM
    Răspunsuri: 6
    Ultimul Post: 6th October 2007, 21:54

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •