vlada, eu zic ca o perioada de timp sa iti vezi de altele.
Sa zicem 4-6 luni. Apoi, incearca sa il reinscrii.
Posibil ca unii editori sa fie in vacanta, deja. Sint si ei oameni..
Spor.
vlada, eu zic ca o perioada de timp sa iti vezi de altele.
Sa zicem 4-6 luni. Apoi, incearca sa il reinscrii.
Posibil ca unii editori sa fie in vacanta, deja. Sint si ei oameni..
Spor.
Krumel - apeleaza la serviciile oferite de mine prin formularul de pe blog.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)