Jinx, ai raspunsuri pe sectiunea asta.
Jinx, ai raspunsuri pe sectiunea asta.
Krumel - apeleaza la serviciile oferite de mine prin formularul de pe blog.
Jinx, stiu ca nu te ajuta cu nimic, dar am aceeasi problema.
Am inscris 3 situri, unul in noiembrie, altul in ianuarie, si al 3-lea in aprilie
(dintre care unul pe .ro, unul .uk toate pe categorii diferite, toate serioase, cu mult continut, unul e chiar un "comparison online shopping" )
( am citit pe blogul lui krumel de problema de servere, dar nici cel inscris in aprilie - cel pe .ro nu da nici un semn ca ar aparea)
Tot nimic, nimic, nici un semn ..
Ma gandeam mai in gluma mai in serios sa trimit cererea de a deveni editor
Dar deh, nu pot deveni editor pe 3 domenii ...
Chiar nu inteleg ce se intampla.
Ultima modificare făcută de vlada; 28th June 2007 la 12:20.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)