Postat în original de tataraseni Pai l-am inscris saptamana trecuta pe cel din semnatura... si daca zici ca nu e pe acolo si incerc sa-l reinscriu o sa mi se spuna ca fac spam... Frate, altii stau ani de zile sa aiba un site acolo. La tine au trecut cateva zile si deja faci scandal ? De parca s-ar cuveni ceva, sau de parca Krumel ar fi "online sales support manager" pentru DMOZ.
Co-founder of Deepstash. Tech lover. Dinosaur. Dad. Chef.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)
Reguli Forum