Pai l-am inscris saptamana trecuta pe cel din semnatura... si daca zici ca nu e pe acolo si incerc sa-l reinscriu o sa mi se spuna ca fac spam...
Pai l-am inscris saptamana trecuta pe cel din semnatura... si daca zici ca nu e pe acolo si incerc sa-l reinscriu o sa mi se spuna ca fac spam...
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)