Nu acuzam, era un fel de gluma, fara subinteles, cred ca nu am bagat eu smilies-ul care trebuia.
Nu acuzam, era un fel de gluma, fara subinteles, cred ca nu am bagat eu smilies-ul care trebuia.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)