Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 123
Rezultate 21 la 24 din 24

Subiect: Care e faza cu Dmoz?

Afișare hibrid

  1. #1
    Avatarul lui matei
    matei este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    44
    Data înscrierii
    6th October 2010
    Vârstă
    37
    Posturi
    888
    Putere Rep
    44


    Implicit

    Daca pana acum, site-ul nu mi-a fost acceptat, il pot reinscrie?
    Ma ocup si cu testare manuala/automata.
    PS:Vand advertoriale ieftine pe site cu profil medical.

  2. #2
    Avatarul lui MihaiAlin
    MihaiAlin este deconectat Junior SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    28th November 2010
    Locaţie
    Romania
    Posturi
    9
    Putere Rep
    0


    Implicit

    Citat Postat în original de matei Vezi Post
    Daca pana acum, site-ul nu mi-a fost acceptat, il pot reinscrie?
    Site-urile au un timp de acceptare foarte lung..... eu mi-am inscris siteul ( pe cand aveam ) si abea dupa 1 luna si cateva zile am primit confirmarea ca a fost listat in dmoz . Probabil din cauza numarului foarte mare de site-uri primitie si nu au destui editori

  3. #3
    Avatarul lui Gin
    Gin
    Gin este deconectat Banned
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    17th May 2006
    Locaţie
    Ploiesti
    Vârstă
    46
    Posturi
    676
    Putere Rep
    0


    Implicit

    Citat Postat în original de matei Vezi Post
    Daca pana acum, site-ul nu mi-a fost acceptat, il pot reinscrie?
    eu am stat 1 an jumate pentru un site, il bagam din 3 in 3 luni
    problema nu era la site, ci la editor, cand s-a schimbat editorul pe categoria respectiva, site-ul meu + altele au fost listate

Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 123

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Faza enervanta analytics
    De prodan_13 în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 2
    Ultimul Post: 25th February 2011, 14:59
  2. Care e faza si cu razboiul asta?
    De Federals în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 81
    Ultimul Post: 20th August 2008, 02:07
  3. cea mai tare faza.....
    De meetzah în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 0
    Ultimul Post: 10th August 2007, 14:28
  4. trafic.ro - ? stie cineva care e faza? si de ce?
    De adi_novac în forumul Directoare romanesti
    Răspunsuri: 1
    Ultimul Post: 31st January 2007, 19:29
  5. Faza amuzanta!
    De Ben Boingeanu în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 1
    Ultimul Post: 3rd August 2004, 08:24

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •