respectivii sunt vizitatori directi, nu de pe forumuri sau alte siteuri. deasemenea cand am facut o campanie adwords am inclus si norvegia insa am setat vorbitori de limba romana. chestia asta e de vreun an nu doar de acuma.
respectivii sunt vizitatori directi, nu de pe forumuri sau alte siteuri. deasemenea cand am facut o campanie adwords am inclus si norvegia insa am setat vorbitori de limba romana. chestia asta e de vreun an nu doar de acuma.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)