respectivii sunt vizitatori directi, nu de pe forumuri sau alte siteuri. deasemenea cand am facut o campanie adwords am inclus si norvegia insa am setat vorbitori de limba romana. chestia asta e de vreun an nu doar de acuma.
Versiune printabilă
respectivii sunt vizitatori directi, nu de pe forumuri sau alte siteuri. deasemenea cand am facut o campanie adwords am inclus si norvegia insa am setat vorbitori de limba romana. chestia asta e de vreun an nu doar de acuma.