Cred ca acum o luna le-am propus.
http://forum.xperts.ro
Al doilea era al unui prieten, care m-a rugat ... Nu mai retin exact. :wink:
Cred ca acum o luna le-am propus.
http://forum.xperts.ro
Al doilea era al unui prieten, care m-a rugat ... Nu mai retin exact. :wink:
Co-founder of Deepstash. Tech lover. Dinosaur. Dad. Chef.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)