sunt destule sincer , ba chiar sa creat si un microblogging pentru asa ceva , seamana mult cu twitter![]()
sunt destule sincer , ba chiar sa creat si un microblogging pentru asa ceva , seamana mult cu twitter![]()
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)