pana la urma e dreptul lor sa accepte sau nu in site in directorul lor. Daca eu am un director pot sa nu-ti accept site-ul pt ca nu-mi place culoarea lui..nu vad nici o problema in asta.
pana la urma e dreptul lor sa accepte sau nu in site in directorul lor. Daca eu am un director pot sa nu-ti accept site-ul pt ca nu-mi place culoarea lui..nu vad nici o problema in asta.
:)
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)