Nu vad ce e misto aici. E o intrebare.
Teoretic in felul asta oricine "ar da la penalizat" concurenta. Nu are cum.
Fac SEO la fel ca inainte
Nu mai cumpar linkuri
Nu mai cumpar linkuri sitewide
Nu mai cumpar advertoriale
Nu mai cumpar linkuri pe siteuri cu PR mic
Incerc sa dau jos linkurile sitewide pe care le am
Incerc sa diversific ancorele
Incerc sa dau jos si alte linkuri
Nu vad ce e misto aici. E o intrebare.
Teoretic in felul asta oricine "ar da la penalizat" concurenta. Nu are cum.
Credinta la institutiile specializate. Aici facem Servicii de seo
Mi se spunea 1nesco
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)