Pagina 4 din 5 PrimulPrimul ... 2345 UltimulUltimul
Rezultate 31 la 40 din 48

Subiect: Oferta: Servicii Content Writing - preturi accesibile

  1. #31
    Avatarul lui alexscrie
    alexscrie este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    20
    Data înscrierii
    11th November 2013
    Locaţie
    Iași
    Vârstă
    26
    Posturi
    152
    Putere Rep
    20

    Implicit

    Am colaborat și eu cu Andrei și nu a fost cea mai bună alegere. Scrie texte relativ bunicele și le livrează într-un timp scurt când are nevoie de bani. Lucruri se schimbă însă după ce ați apucat să-i puneți bănuții. Până îi cheltuie pe toți este total dispărut, chiar dacă are articole în lucru. Promite că livrează în 1-2 zile, dar dispare și nu mai răspunde niciunde. Nici la telefon, nici pe whatsapp, nici pe mail. Pur și simplu dispare. Când revine invocă probleme de sănătate, cu părinții, covid, etc. Îi dați de lucru, iar dispare. E ciudat ce se întâmplă cu el. NU RECOMAND, ESTE COMPLET NESERIOS!

    @Andrei, fac asta pentru că nu ai avut bunul simț să-mi răspunzi la mesaje, după ce am decis să te ”iert” a 5-6-a oară pentru disparițiile tale. NU AȘA SE LUCREAZĂ!
    serviciile mele: AbabeiOnline.ro

  2. #32
    Avatarul lui BlackSEO
    BlackSEO este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    11
    Data înscrierii
    18th September 2018
    Posturi
    215
    Putere Rep
    11

    Implicit

    Citat Postat în original de alexscrie Vezi Post
    Am colaborat și eu cu Andrei și nu a fost cea mai bună alegere. Scrie texte relativ bunicele și le livrează într-un timp scurt când are nevoie de bani. Lucruri se schimbă însă după ce ați apucat să-i puneți bănuții. Până îi cheltuie pe toți este total dispărut, chiar dacă are articole în lucru. Promite că livrează în 1-2 zile, dar dispare și nu mai răspunde niciunde. Nici la telefon, nici pe whatsapp, nici pe mail. Pur și simplu dispare. Când revine invocă probleme de sănătate, cu părinții, covid, etc. Îi dați de lucru, iar dispare. E ciudat ce se întâmplă cu el. NU RECOMAND, ESTE COMPLET NESERIOS!

    @Andrei, fac asta pentru că nu ai avut bunul simț să-mi răspunzi la mesaje, după ce am decis să te ”iert” a 5-6-a oară pentru disparițiile tale. NU AȘA SE LUCREAZĂ!
    Pai avea deja recenzii negative, nu e nimic nou. de la mine a primit pomana vreo 1500 lei
    .

  3. #33
    Avatarul lui cosmin91
    cosmin91 este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    14
    Data înscrierii
    28th February 2017
    Vârstă
    33
    Posturi
    118
    Putere Rep
    14

    Implicit

    Nu inteleg de ce nu sunt banati astfel de useri, din moment ce aveti chitante de plata, si printscreenuri pe whatsapp, trimite la admini/moderatori si banati.Nu avem nevoie de persoane neserioase intr-o comunitate.

  4. #34
    Avatarul lui BlackSEO
    BlackSEO este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    11
    Data înscrierii
    18th September 2018
    Posturi
    215
    Putere Rep
    11

    Implicit

    Citat Postat în original de cosmin91 Vezi Post
    Nu inteleg de ce nu sunt banati astfel de useri, din moment ce aveti chitante de plata, si printscreenuri pe whatsapp, trimite la admini/moderatori si banati.Nu avem nevoie de persoane neserioase intr-o comunitate.
    pai la ce mai trebuie dovezi cand el in postarea lui confirma tot ce s-a intamplat ?
    .

  5. #35
    Avatarul lui Andrei Ionut
    Andrei Ionut este deconectat Junior SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    10th December 2017
    Locaţie
    Arad
    Vârstă
    29
    Posturi
    61
    Putere Rep
    0

    Implicit

    OFF: @BlackSEO, ti-am lasat mesaj aici, unde poate vedea toata lumea, ca m-am oferit sa discutam sa vedem cum o rezolvam. Fie iti trimiteam articolele pe care le aveam gata si diferenta de bani, fie diferenta de bani. Ti-am zis ca nu-s adeptul donatiilor.
    @alexscrie, răzbunarea e arma...rusului, dacă tot zici că ai facut-o pentru că nu ți-am mai răspuns. Ți-am zis și pe Wapp de ce nu am mai răspuns. Pentru că doream ceva altfel, cu plata zilnică și cu articole ceva mai diversificate, nu să scriu despre trabucuri cubaneze și ochelari de soare non-stop.
    @cosmin91, ai zis să te afli și tu în treabă, nu? Să lași și tu un comentariu acolo, doar-doar ajungi și tu la 1 punct de reputație. Na, n-ai reușit!

    ON:
    Disponibil din nou. Detalii despre prețuri, factură, ș.a.m.d, în privat.

  6. #36
    Avatarul lui BlackSEO
    BlackSEO este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    11
    Data înscrierii
    18th September 2018
    Posturi
    215
    Putere Rep
    11

    Implicit

    Citat Postat în original de Andrei Ionut Vezi Post
    OFF: @BlackSEO, ti-am lasat mesaj aici, unde poate vedea toata lumea, ca m-am oferit sa discutam sa vedem cum o rezolvam. Fie iti trimiteam articolele pe care le aveam gata si diferenta de bani, fie diferenta de bani. Ti-am zis ca nu-s adeptul donatiilor.
    @alexscrie, răzbunarea e arma...rusului, dacă tot zici că ai facut-o pentru că nu ți-am mai răspuns. Ți-am zis și pe Wapp de ce nu am mai răspuns. Pentru că doream ceva altfel, cu plata zilnică și cu articole ceva mai diversificate, nu să scriu despre trabucuri cubaneze și ochelari de soare non-stop.
    @cosmin91, ai zis să te afli și tu în treabă, nu? Să lași și tu un comentariu acolo, doar-doar ajungi și tu la 1 punct de reputație. Na, n-ai reușit!

    ON:
    Disponibil din nou. Detalii despre prețuri, factură, ș.a.m.d, în privat.
    ce sa mai rezolvi ? timpul nu il poti da inapoi ca sa nu mai minti si sa faci ce am discutat...deci odata ce ai mintit... nu mai se poate rezolva tu ai impresia daca dai banii inapoi si ce articole... s-a rezolvat... dar ca am pierdut 1 luna de zile cu un prost cum o rezolvi ?

    dute la munca... nu sta aici la cersit!
    .

  7. #37
    Avatarul lui Andrei Ionut
    Andrei Ionut este deconectat Junior SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    10th December 2017
    Locaţie
    Arad
    Vârstă
    29
    Posturi
    61
    Putere Rep
    0

    Implicit

    Disponibil.

  8. #38
    Avatarul lui BlackSEO
    BlackSEO este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    11
    Data înscrierii
    18th September 2018
    Posturi
    215
    Putere Rep
    11

    Implicit

    iar vrei pomana ?
    .

  9. #39
    Avatarul lui cosmin91
    cosmin91 este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    14
    Data înscrierii
    28th February 2017
    Vârstă
    33
    Posturi
    118
    Putere Rep
    14

    Implicit

    Vreau eu 10 articole, da-mi PM si discutam.Banii cand am primit cele 10 articole...sa nu avem discutii ce si cum.Multumesc

  10. #40
    Avatarul lui Andrei Ionut
    Andrei Ionut este deconectat Junior SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    10th December 2017
    Locaţie
    Arad
    Vârstă
    29
    Posturi
    61
    Putere Rep
    0

    Implicit

    @cosmin91, ti am dat mesaj.

    UP! Disponibil din nou.

    ++ cateva pachete de cate 10-30 articole de vanzare, pe diverse nise.

Pagina 4 din 5 PrimulPrimul ... 2345 UltimulUltimul

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Servicii Content Writing Profesional la preturi accesibile
    De Consumatorul în forumul Continut web
    Răspunsuri: 50
    Ultimul Post: 6th February 2018, 14:51
  2. Cum pot posta o oferta de content writing?
    De Nedelcu Sebastian în forumul Regulile si politica noastra
    Răspunsuri: 16
    Ultimul Post: 13th March 2017, 10:47
  3. Servicii content writing
    De Cartis Dragos în forumul Continut web
    Răspunsuri: 8
    Ultimul Post: 27th November 2012, 22:28
  4. Servicii profesionale de Content Writing.
    De George Ginghina în forumul Continut web
    Răspunsuri: 6
    Ultimul Post: 29th July 2012, 21:38

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •