Citat Postat în original de nikiplesa Vezi Post
E geaman ca fetita mea O sa ai ceva de furca
AI sa razi, dar este cel mai cuminte baiat ever. Plange doar daca ii este foame.

In rest doar doarme.

O sa revin cu poze in 1-2 zile cand il am acasa la tati