eu am raiffeissen - imi ia 1 euro pe luna pt serviciul de online banking, si comisioanele sunt cu 50% mai mici decat la ghiseul bancii.
Nu am avut probleme cu el pana acuma.
eu am raiffeissen - imi ia 1 euro pe luna pt serviciul de online banking, si comisioanele sunt cu 50% mai mici decat la ghiseul bancii.
Nu am avut probleme cu el pana acuma.
Boingeanu Ben
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)