Citat Postat în original de Ben Boingeanu Vezi Post
eu am raiffeissen - imi ia 1 euro pe luna pt serviciul de online banking, si comisioanele sunt cu 50% mai mici decat la ghiseul bancii.

Nu am avut probleme cu el pana acuma.
platesti 1 euro pe luna pentru cont de persoana fizica sau pentru cont de pers.juridica ? Initial incercasem sa fac asa ceva la Transilvania, dar imi ceruse f. mult pentru contul pe persoana juridica ( nu mai stiu exact cat), dar nu-mi convenea !