Puthre sincer discutam de altceva...si la emag.ro cine a vrut sa comanda a comandat .A mers site-ul dupa ce au dat drumu la oferta,sa zicem flanco le-a trimis e-mails a se duca in magazin,altex a driblat si el,evomag.ro praf inchis non stop,domo.ro cazut.Daca erai client te orietai creca spre emag.ro ca restu nu mergeau nu?
Dar 20 de minute nu cred ca, a deranjat chiar asa tare.Altfel era miii de posturi emag.ro praf etc praf,le-a cazut servarul.Nu prea vad comentarii de genu,fapt ca lumea a fost multumita(fata de alti).Majoritatea afiliatilor din pacate au trimis trafic(sunt destui care au muncit enorm,si surpriza...au muncit pentru pagini albe...care le gasesti si cand deschizi un browser.Eu am facut o comparatie de genu:ca ori n-au vrut,ori nu au invatat nimik de anu trecut.
scriu gramatical prost :D:D:D:D