eu unu m-am amuzat copios:
Basescu in gura presei
Basescu in gura lui Stan si Gadea - domnule SPAM
ce campanie isi face baselu ...![]()
eu unu m-am amuzat copios:
Basescu in gura presei
Basescu in gura lui Stan si Gadea - domnule SPAM
ce campanie isi face baselu ...![]()
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)