Salutare,
Azi citeam o stire ( De mâine, 500.000 de români riscă amenzi de până la 5.000 de lei din cauza birocrației | REALITATEA .NET ) cum ca PFA-urile ar trebui sa stea lunar la cozi pentru nu stiu ce impozite. Acolo se specifica ca doar cei care au venituri exclusiv din activitati independente.
Ma poate lamuri cineva ce e cu impozitele astea? EU am PFA cu norma pe venit dar sunt si angajat cu un numar de ore.
Multumesc


Răspunde cu citat