Postat în original de
Adrian Poputoaia
Iti iei o parte din salar pe PFA? Daca da atunci ori e suma destul de mare ori nu ai avut ce face sa accepti asta! Daca ai PFA doar asa de pufuleti, inchide-l si fa totul la negru :))!
Stiu, multi veti spune: Huuuuaaa, de asta nu functioneaza tara din cauza celor ca mine. Ascultati imnul tarii dragii mei, e timpul sa va desteptati, furati mai mult! Nu o faceti voi o fac altii!
P.s. Afirmatia cu amenzile, daca nu declari venitul e o aberatie macabra :))!
Acest mesaj este un pamflet si trebuie tratat ca atare !