
Postat în original de
Cristian Mezei @ Mar 3 2006, 02:47 PM) [post=11507
Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
In urma cererilor din ultimele zile, a membrilor acestui forum, si a catorva prieteni care au ramas blocati la termen, cand l-am pronuntat, voi incerca sa-l definesc :
1. In 1993 engineers of IZMASH OJSC created a submachine gun called Bizon (Bison) that is derived from AK-74 and AK-100 series of assault rifles.
2. Animal salbatic rumegator, specific Americii de Nord, pe cale de disparitie.
Definitia mea le implica pe ambele de mai sus.