Iskander, vad ca-ti place spam-ul in topicuri. Mai avem si noi limite. Daca nu spui nimica, nu mai posta oriunde mai incape o replica.
Iskander, vad ca-ti place spam-ul in topicuri. Mai avem si noi limite. Daca nu spui nimica, nu mai posta oriunde mai incape o replica.
Boingeanu Ben
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)